ŘEŠENÍ POHLEDÁVEK
úvodní informace

služby dle typu zákazníka

- pro správce KP

- pro firemní klientelu

- pro občany nepodnikatele

služby dle charakteru

právní a ekonom. okénko

- aktuální problematika

- dotazy a připomínky

ODDLUŽENÍ A SLUŽBY
V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ

REFERENCE

KONTAKT
Horizont marketing-finance-logistika, s.r.o.
Bohumínská 61, 710 00 Ostrava
tel./fax: +420 596 241 954
info@horizont-mfl.com

úvodní stránkaPro občany nepodnikatele

V dnešní době, která se vyznačuje až hysterickou snahou "dělat ten opravdu velký bussiness" se často zapomíná na zákazníky z řad nepodnikajících fyzických osob. V tomto směru je naše orientace zcela odlišná. Rádi poskytujeme své služby i občanům, kterým dluh nesplacený bývalým přítelem, známým či příbuzným, často život komplikuje v mnohem citlivější míře.

bezpečná spolupráce

Vymáháme-li pro klienta pohledávku, činíme tak vždy a výhradně prostřednictvím takových kroků, které jsou v naprostém souladu s právním řádem ČR. Zákazník tedy není nikdy vystaven žádnému riziku, které by vyplývalo z našich úkonů konaných jménem klienta.


proč s námi? Za naše služby neplatíte nic!

Ano, čtete správně. Ani předběžné poradenství, ani prvotní analýza majetkových poměrů dlužníka či následné kroky vedoucí k úhradě dluhu nikdy neplatíte. Ani v případě, že pro vás budeme působit po dobu několika měsíců, s čímž máme spojené nemalé náklady, neplatíte ani korunu, pokud Vám dluh nevymůžeme. Platíte vždy až za úspěšný výsledek! Naši jedinou odměnou je totiž až provize z vymožené částky ve váš prospěch.
reference


bezplatné poradenství

Také už Vás napadlo zajít se svým problémem za právníky? Pak jistě víte, kolik Vás stojí již Vaše první návštěva, na které se také můžete dozvědět, že další spolupráce s advokátem není možná, nebo cenově nedostupná. Potom tedy i Vy víte, že právní zastoupení musíte zaplatit bez ohledu na to zda váš advokát uspěje či ne. U nás veškeré poradenství o možnostech jak Vám zajistit Vaše peníze zpět je bezplatné.


smluvní vztahy

Právnickým instrumentem je nejčastěji "Mandátní smlouva", v některých případech je nutná, v zájmu co nejrychlejšího řešení "Smlouva o postoupení pohledávky".| pro správce KP | | pro firemní klientelu | | pro občany nepodnikatele |


(c) 2003-2007 HORIZONT a ESC